Storywoods

Tervetuloa kisaamaan kouluratsastuksen parissa Storywoodsin maneesiin 23.02.2021!
Kisojen viimeinen ilmoittautumispäivä on 24.02.2021.
Kisapaikkana Storywoods (STOR4266) ja tulosten arvontatapana on lyhyt arvonta.
Kisojen vastuuhenkilö & Tuomari on Minni (VRL-10337).
Ilmoittautuminen tapahtuu osoitteeseen virtuaaliminniATgmail.com otsikolla KRJ15 ja samalla ilmoittautumisella on mukana kutsuissa KRJ15.
Ilmoittautumismuotona: Luokka - ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu (VH00-000-00000)
Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa ja max 3 ratsua/ratsastaja.
1 hevonen saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan ja max 2 luokkaan / kisa.
Luokat
Luokka 1 Helppo A 29/30
Luokka 2 Helppo A 29/30
Luokka 3 Grand Prix 15/30
Luokka 4 Grand Prix 15/30
        
Osallistujat
Luokka 1
1. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014 
2. Minni (VRL-10337) - Stoorin Unikulkuri 
3. Kida (VRL-08368) - Dweud Ffarwel 
4. S (VRL-00329) - Buddugwr Ion VH20-022-0035 
5. Milja H. (VRL-10674) - Serellenders Monsterman 
6. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 
7. Minni (VRL-10337) - Bona Fide 
8. Veera R. (VRL-10735) - Caro chip VH11-037-0037 
9. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Metsätähti VH19-018-0264 
10. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437 
11. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 
12. Elli L. (VRL-14207) - Perinkonu VH17-018-0055 
13. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Pilvenpiirto VH19-018-0393 
14. S (VRL-00329) - Duw Peryglus Ion VH20-022-0036 
15. Disa (VRL-03335) - Joyhofs Thjesthor VH04-022-1419
16. lottis (VRL-13831) – Kaihon Sarjahurmaaja VH21-018-0052 
17. Minni (VRL-10337) - Marttiini 
18. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 
19. lottis (VRL-13831) – Luutarharuusuja VH21-018-0053 
20. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001 
21. Sylvi (VRL-08179) - Kanelikavion Toffee VH19-018-0259 
22. Veera R. (VRL-10735) - Kukkaniityn Songria VH06-029-7470 
23. Disa (VRL-03335) - Iorwerth Arian Dawn VH20-025-0032 
24. Disa (VRL-03335) - Brunnby Mint Blossom VH20-023-0059 
25. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001 
26. lottis (VRL-13831) – Kastehelmen Mymmeli VH21-018-0054 
27. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 
28. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg 
29. S (VRL-00329) - Colli Mewn Meddwl Ion 

Luokka 2
1. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086 
2. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Metsätähti VH19-018-0264 
3. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Pilvenpiirto VH19-018-0393 
4. Veera R. (VRL-10735) - Caro chip VH11-037-0037 
5. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064 
6. S (VRL-00329) - Duw Peryglus Ion VH20-022-0036 
7. Disa (VRL-03335) - Brunnby Mint Blossom VH20-023-0059 
8. S (VRL-00329) - Colli Mewn Meddwl Ion 
9. Minni (VRL-10337) - Bona Fide 
10. S (VRL-00329) - Buddugwr Ion VH20-022-0035 
11. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001 
12. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg 
13. lottis (VRL-13831) – Pesonen VH21-018-0056 
14. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 
15. Elli L. (VRL-14207) - Perinkonu VH17-018-0055 
16. Milja H. (VRL-10674) - Serellenders Monsterman 
17. Minni (VRL-10337) - Marttiini 
18. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 
19. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 
20. Kida (VRL-08368) - Dweud Ffarwel 
21. Minni (VRL-10337) - Stoorin Unikulkuri 
22. Sylvi (VRL-08179) - Kanelikavion Toffee VH19-018-0259 
23. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437 
24. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001 
25. Disa (VRL-03335) - Joyhofs Thjesthor VH04-022-1419
26. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014 
27. Disa (VRL-03335) - Iorwerth Arian Dawn VH20-025-0032 
28. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 
29. Veera R. (VRL-10735) - Kukkaniityn Songria VH06-029-7470 

Luokka 3
1. Kida (VRL-08368) - Caspian Ark 
2. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Coco de Mer VH20-031-0320 
3. Kida (VRL-08368) - Ahlershof Chablis 
4. Mari H (VRL-05704) - Tablitsa vd Halor VH20-012-0073 
5. Minni (VRL-10337) - Alberton 
6. Sylvi (VRL-08179) - Loblolly VH21-013-0008 
7. S (VRL-00329) - Onyxeye Ion VH14-013-0121 
8. lottis (VRL-13831) – Grandino VH16-012-0137 
9. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC 
10. lottis (VRL-13831) – Phoenix von Lark VH16-013-0099 
11. S (VRL-00329) - Oldfinion Iconic VH20-013-0087 
12. lottis (VRL-13831) - Lilieberg Danjel VH16-043-0002 
13. S (VRL-00329) - Vlasis Ion VH14-013-0122 
14. Mari H (VRL-05704) - Oldfinion Boseda VH20-013-0097 
15. Naella (VRL-12320) - Mordgift Lee VH20-011-0283

Luokka 4
1. S (VRL-00329) - Oldfinion Iconic VH20-013-0087 
2. Naella (VRL-12320) - Mordgift Lee VH20-011-0283
3. S (VRL-00329) - Onyxeye Ion VH14-013-0121 
4. lottis (VRL-13831) – Golden Myth F VH20-031-0347 
5. Sylvi (VRL-08179) - Loblolly VH21-013-0008 
6. Mari H (VRL-05704) - Oldfinion Boseda VH20-013-0097 
7. Kida (VRL-08368) - Varpuspuron Coco de Mer VH20-031-0320 
8. Kida (VRL-08368) - Caspian Ark 
9. lottis (VRL-13831) – Cromwell VH16-021-0285 
10. Minni (VRL-10337) - Alberton 
11. Kida (VRL-08368) - Ahlershof Chablis 
12. S (VRL-00329) - Vlasis Ion VH14-013-0122 
13. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC 
14. lottis (VRL-13831) – Krunebys Barbary Coast VH20-031-0349 
15. Mari H (VRL-05704) - Tablitsa vd Halor VH20-012-0073